Produkty
Regulamin

Regulamin dokonywania zakupów w sklepie internetowym firmy EWIMAR.

1. Zamówienia można składać przez sklep internetowy, pocztą e-mail lub faksem

2. Na każdy zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon.

3. W przypadku składania zamówienia przez sklep internetowy konieczne jest kompletne wypełnienie formularza rejestrującego.

4. Wypełnienie formularza rejestrującego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę EWIMAR zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997 r.

5. Zamówienie powinno zostać potwierdzone przez klienta  w formie e-mail w ciągu 24h od momentu wysłania formularza zamówienia.

6. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD lub Siódemka .

7. Zamówienie jest realizowane w terminie 1-5 dni pod warunkiem, że towar jest dostępny w naszym magazynie lub u dostawcy. W innym przypadku termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

8. W przypadkach szczególnych firma Ewimar może odstąpić od realizacji złożonego zamówienia.

9. Klient ma prawo do dokonania zwrotu kupionego towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

10.  Warunkiem odstąpienia jest zwrot firmie EWIMAR towaru bez śladów użytkowania w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu oraz dostarczenie towaru na własny koszt do siedziby firmy EWIMAR.

11. Równowartość zwracanego towaru zostanie przekazana po dostarczeniu sprzedającemu potwierdzonej kopii korekty faktury.

12. Klienci składający zamówienie z płatnością w formie przedpłata powinni po potwierdzeniu swojego zamówienia dokonać płatności na konto firmy EWIMAR w ciągu 3 dni. Tego typu zamówienie jest realizowane po otrzymaniu płatności.

13. Firma EWIMAR zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu.

14. Prezentowany na naszej stronie katalog produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Firma Ewimar dokłada wszelkich starań aby opisy produktów były zgodne z danymi producenta lecz nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych danych.

15. Oferowany przez nas sprzęt objęty jest gwarancją producenta lub importera. Naruszenie plomb gwarancyjnych jest równoznaczne z utratą gwarancji.

 16. Towar uszkodzony objęty gwarancją należy dostarczyć do siedziby firmy Ewimar wraz z kopią dokumentu potwierdzającego dokonanie zakupu i opisem objawów uszkodzenia.

17. Gwarancji nie podlegają:

- urządzenia z uszkodzonymi plombami gwarancyjnymi,

- uszkodzenia mechaniczne,

- urządzenia w których użytkownik dokonał modyfikacji

- uszkodzenia spowodowane przepięciami i wyładowaniami atmosferycznymi.

- uszkodzenia wynikłe z użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem

18. Firma Ewimar nie ponosi odpowiedzialności za  zaprzestanie pracy  lub nieprawidłowe działanie  sprzedawanych urządzeń

19. Firma nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

20. Jeżeli towar reklamowany nosi ślady użytkowania lub z innych względów nie nadaje się do wymiany to zostanie naprawiony w najkrótszym możliwym czasie.

21. Wszelkie reklamacje są rozpatrywane do 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

22. Jeżeli odesłane urządzenie nie zostanie zakwalifikowane do naprawy gwarancyjnej to zostaną naliczone koszty naprawy.

23. Programy komputerowe sprzedawane lub dodawane do urządzeń nie są objęte gwarancją ich pracy lub innych walorów użytkowych, a w szczególności nie gwarantuje się ich pracy na komputerze użytkownika ani współpracy z oprogramowaniem przez niego używanym.

24. Jeżeli towar reklamowany jest nieuszkodzony a niesprawność wynika z nieumiejętności obsługi urządzenia to jest on odesłany na koszt klienta.

25. Wszelkie kwestie sporne rozstrzygane będą przez sąd właściwy do siedziby firmy Ewimar.

26. Produkty wystawione w kwocie 1zł netto, są wystawione jedynie w celach technicznych i reklamowych (produkty oczekujące na dostawę, produkty na specjalne zamówienie lub produkty, lub będą wprowadzone wkrótce). Zamówienia tych produktów nie będą realizowane.

27. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.