10 lat działalności Ewimar!

01-12-2021

Świętujemy 10-lecie działalności firmy EWIMAR! Pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za współpracę i zaufanie. To właśnie dzięki Państwu, rozwijamy się - stale pracując nad udoskonalaniem dostępnych produktów i tworzeniem innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem, niezmiennie, od 10-ciu lat jest dostarczanie indywidualnych, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dla poszczególnych obszarów branży zabezpieczeń.

Podziękowania należą się także wszystkim członkom zespołu Ewimar, z którymi wspólnie podejmujemy codzienne wyzwania. To dzięki zaangażowaniu, pracowitości i kreatywności każdego z osobna, z sukcesem zakończyliśmy wiele wymagających projektów. 

Z optymizmem patrzymy w przyszłość, wierząc, że zaufanie i współpraca przyniesie nam wszystkim równie dobre a nawet lepsze efekty. Z okazji 10-lecia działalności Ewimar - każdy klient, podczas realizacji zamówienia internetowego (www.ewimar.plw grudniu, otrzyma darmową dostawę. Niezależnie od kwoty zamówienia, opłata za dostawę nie będzie naliczana.

 

Dziękujemy za Państwa zaufanie!