19 SPIN online - spotkania z Projektantami, edycja jesienna dla projektantów z całej Polski już 20 października!

13-10-2021

Celem cyklicznie organizowanych spotkań w ramach SPIN jest współtworzenie przyjaznego środowiska do prowadzenia konstruktywnych dyskusji, merytorycznej wymiany spostrzeżeń na temat wyzwań i możliwości pojawiających się w branży instalacji niskoprądowych oraz kierunków rozwoju rynku.

W ramach prelekcji, Mirosław Gondek (Ewimar) – projektant urządzeń elektronicznych, developer i programista urządzeń mikroprocesorowych, omówi zjawisko przepięcia oraz zagrożenia z niego wynikające w ramach tematu: OGRANICZNIKI PRZEPIĘĆ - dlaczego warto je stosować w projektach teletechnicznych? (20 października, godz. 10:50-11:25).  Już dziś zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Rejestracja: https://spinonline.lockus.pl/rejestracja/.

Po prelekcjach nastąpi sekcja Q&A z pytaniami do Prelegentów, podczas której będzie można uzyskać odpowiedź na nurtujące uczestników pytania.Po zakończeniu wykładów, zapraszamy na wirtualne stoisko przygotowane przez Ewimar, na którym będzie można zapoznać się z ofertą produktową oraz pobrać materiały związane z ofertą.

Możliwa będzie także wideokonsultacja z reprezentantami firm, którzy pomogą rozwiać wątpliwości, dotyczące doboru rozwiązań, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Podczas spotkania on-line nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Polecamy aktywne słuchanie prezentacji oraz czujność, aby w odpowiednim momencie móc wskazać prawidłową odpowiedź na zadane pytanie i zdobyć nagrodę.