2022 - nowe plany, nowe wyzwania!

04-01-2022

Szanowni Państwo, pożegnaliśmy rok 2021, który był dla nas czasem pełnym doświadczeń, związanych z udoskonalaniem dostępnych produktów i tworzeniem innowacyjnych rozwiązań. 

Nadszedł czas na planowanie. Przed nami rok 2022 - oznacza on nie tylko budowę noworocznej strategii firmy, lecz symbolizuje także nowe wyzwania! Ostatnie 10 lat było dla nas niezwykle rozwojowe i cenne. Dzięki zaangażowaniu, pracowitości i kreatywności zespołu z sukcesem zakończyliśmy wiele wymagających projektów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne realizacje,
które czekają nas w tym roku.

Rok 2022 otwiera przed nami nowe perspektywy. Planujemy organizację szkoleń i webinarów na których wielowątkowo opowiemy o metodach i praktykach ochrony przeciwprzepięciowej. Na najbliższe miesiące zaplanowaliśmy także udział w wydarzeniach branżowych. Na bieżąco, będziemy Państwa informować o tym, gdzie będzie można nas spotkać. Już teraz serdecznie zachęcamy Państwa do brania w nich udziału.

Planujemy także niespodziankę! Już niedługo podzielimy się z Państwem zasadami Konkursu oraz nagrodami, które na Państwa czekają. Zachęcamy do obserwowania naszych aktualności. 

 

Życzymy sobie i Państwu udanej współpracy w 2022 roku.