Bezpieczeństwo LAN / IP-CCTV

10-06-2021

W ofercie Ewimar znajdą Państwo szereg zabezpieczeń antyprzepięciowych - rozwiązań mających na celu ochronę poszczególnych elementów systemów LAN / IP- CCTV. Chronią one przed skutkami przepięć wynikających z wyładowań atmosferycznych, bądź prób celowego sabotowania pracy systemu.

W dostępnym asortymencie (www.ewimar.pl), znajdują się urządzenia, zarówno w wersji pojedynczej, jak i wielokanałowej. Takie rozwiązania pozwalają na dobranie rozwiązań
w wielu prostych, jak i złożonych instalacjach. W celu wyboru najlepszego rozwiązania, polecamy kontakt z działem technicznym: +48 22 691 90 65, projekty@ewimar.pl.

Warto pamiętać, że brak zabezpieczeń antyprzepięciowych w systemie CCTV może spowodować trwałe szkody w poszczególnych urządzeniach (kamery, rejestratory), dlatego też zalecamy stosowanie ograniczników przepięć po obu stronach linii dozorowej, aby chronić zarówno kamerę, jak i rejestrator.

W ofercie znajdą Państwo zabezpieczenia o różnym stopniu skuteczności, co pozwala na elastyczny i indywidualny dobór naszych produktów do poszczególnych punktów instalacji:  https://ewimar.pl/category/pl/zabezpieczenia-przeciwprzepieciowe-lan-ip-cctv