Nowy Katalog produktów Ewimar 2021 już dostępny w wersji on-line!

10-03-2021

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowszy katalog produktów Ewimar. Jest on nie tylko źródłem wiedzy o produktach, ale także potwierdzeniem ciągłego rozwoju firmy. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku technologicznego, systematycznie poszerzamy ofertę o produkty z branży systemów zabezpieczeń i systemów przeciwprzepięciowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który zapozna Państwa ze szczegółami oferty, pomoże dobrać rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami.

W najnowszym katalogu zaprezentowaliśmy innowacyjne rozwiązania, w znacznej mierze oparte na technologii MOSFET. Jest to flagowe rozwiązanie, stosowane w produktach Ewimar, charakteryzujące się wysoką skutecznością działania. W katalogu znajdziecie Państwo działy poświęcone produktom ochrony przeciwprzepięciowej, dedykowanym do ochrony:

  • Systemów alarmowych,
  • Infrastruktury LAN / Gigabit Ethernet,
  • Systemów CCTV,
  • Automatyki przemysłowej.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu. Stworzyliśmy uniwersalne i skuteczne rozwiązania, chroniące przed skutkami wyładowań atmosferycznych. Zapewniają one ochronę obwodów linii alarmowych, zasilania, magistral komunikacyjnych oraz obwodów syren.

 

Nowy Katalog produktów 2021 jest już dostępny!

W wersji PDF katalogu znajdą Państwo wszystkie informacje o nowościach produktowych
i rozwiązaniach technicznych w 2021 r.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: https://ewimar.pl/webpage/pl/pliki-do-pobrania.html