Kategorie
NOWOŚĆ! Separatory HD-CCTV
Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do produkcji separatory, dedykowane do systemów HD-CCVT, bazujących na sygnałach AHD, HD-CVI oraz HD-TVI. Są to pasywne urządzenia, chroniące kamery i rejestratory przed zakłóceniami i uszkodzeniami w wyniku różnic potencjałów.
W ofercie występują separatory w wersji dla przewodu koncentrycznego oraz dla skrętki komputerowej z wbudowanym konwerterem. Aby zapewnić maksymalny poziom ochrony, niektóre z nich zostały dodatkowo wyposażone w wysokiej klasy zabezpieczenia przeciwprzepięciowe serii Extreme.HSO-1F-ECO

Podstawowy separator dla systemów analog HD-CCTV, chroniący rejestratory i kamery przed przepięciami w trakcie wyładowań atmosferycznych i stałymi różnicami potencjałów, występującymi po zainstalowaniu urządzeń na konstrukcjach metalowych.
Eliminuje zakłócenia obrazu, wywoływane przez różnice potencjałów i różne punktyzasilania poszczególnych urządzeń


HST-1F-ECO

Podstawowy separator sygnału analog HD-CCTV, zintegrowany z konwerterem UTP. Chroniący rejestratory i kamery przed przepięciami w trakcie wyładowańatmosferycznych i stałymi różnicami potencjałów, występującymi po zainstalo-waniu urządzeń na konstrukcjachmetalowych. Eliminuje zakłócenia obrazu, wywoływane przez różnice potencjałów i różne punkty zasilania poszczególnych urządzeń.

HSO-1F-EXT
Separator dla systemów analog HD-CCTV, rozszerzony o funkcję zabezpieczenia  przeciwprzepięciowego o skuteczności do 10kA.
Wbudowany bezpiecznik MOSFET dodatkowo zwiększa poziom ochronny przed potencjałami i eliminuje ryzyko uszkodzenia samego separatora przez długotrwałe i powtarzające się impulsy przepięciowe. Zalecany do instalacji na masztach, słupach i w warunkach przemysłowych.

HST-1F-EXT
Separator sygnału analog HD-CCTV, zintegrowany z konwerterem UTP. Dodatkowo rozszerzony o funkcję zabezpieczenia  przeciwprzepięcio-wego o skuteczności do 10kA. Wbudowany bezpiecznik MOSFET zwiększa poziom ochronny przed potencjałami
i eliminuje ryzyko uszkodzenia samego separatora przez długotrwałe i powtarzające się impulsy przepięciowe. Zalecany do instalacji na masztach, słupach i w warunkach przemysłowych.