Separatory EW-485

17-03-2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń wzmacniających sygnał magistrali RS-485. Dzięki zastosowaniu separatora, możliwe jest zwiększenie pierwotnej liczby urządzeń końcowych w instalacji opartej na 2-przewodowych systemach magistrali RS-485. Separatory magistrali RS-485 to również urządzenia eliminujące zakłócenia transmisji w instalacjach przemysłowych, powstające w wyniku różnicy potencjałów.

Prezentowane rozwiązania posiadają dodatkowo ochronę przeciwprzepięciową na poziomie 600W. Aktualnie największym zainteresowaniem cieszą się produkty:

EW-485/1/2/So - charakteryzuje się pełną przepuszczalnością pakietów danych w obu kierunkach (half duplex), w zakresie szybkości transmisji od 300 bodów do 500 kilo bodów. Po zakończeniu nadawania bardzo szybko uwalnia linię transmisyjną, co jest ważne dla wydajnych konfiguracji. Znajduje zastosowanie w systemach alarmowych, CCTV, kontroli dostępu, automatyce przemysłowej (może być używany w sieciach Modbus RTU).

EW-485/4/2/So - to dwukierunkowy wzmacniacz oraz rozdzielacz sygnałów telemetrii, wykorzystujących magistralę RS-485 o szybkości transmisji od 300 bodów do 500 kilo bodów. Pozwala na rozbudowę sieci maksymalnie do 512 urządzeń przy zastosowaniu niskoimpedancyjnych sterowników w podłączonych urządzeniach. Dystrybutor doskonale sprawdza się w systemach CCTV, kontroli dostępu oraz automatyki przemysłowej do uzyskania topologii gwiazdy, gdzie uszkodzenie (zwarcie) jednej z gałęzi nie powoduje blokady transmisji na innych gałęziach. Każde wyjście posiada przełączalny rezystor terminujący 120 Ohm.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami lub naszymi Dystrybutorami.