SPIN Extra 2021 - już 17 marca br. (w formie online)

04-03-2021

Celem cyklicznie organizowanych spotkań w ramach SPIN EXTRA jest współtworzenie przyjaznego środowiska do prowadzenia konstruktywnych dyskusji, merytorycznej wymiany spostrzeżeń na temat wyzwań i możliwości pojawiających się w branży instalacji niskoprądowych oraz kierunków rozwoju rynku. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, wydarzenie odbędzie się w ramach spotkań on-line.

Tym samym, podczas najbliższego wydarzenia (17 marca br.), wykłady będą prowadzone w trybie online - webinary. W ramach prelekcji, Mirosław Gondek (Ewimar) – projektant urządzeń elektronicznych, developer i programista urządzeń mikroprocesorowych, omówi przyczyny uszkodzeń współczesnej elektroniki w wyniku przepięć oraz wynikające z nich konsekwencje (link do agendy spotkania: https://spin.lockus.pl/17-03-2021/).

Po każdej prelekcji nastąpi sekcja Q&A z pytaniami do Prelegentów, podczas której będzie można uzyskać odpowiedź na nurtujące uczestników pytania. Po zakończeniu wykładów, zapraszamy na wirtualne stoiska przygotowane przez Partnerów, na których będzie można zapoznać się z ofertą produktową, czy także pobrać katalogi. Warto tam zajrzeć, ponieważ Ewimar zaprezentuje specjalnie zaprojektowane na tę okazję wirtualne stoisko. 

Możliwa będzie także wideokonsultacja z reprezentantami firm, którzy pomogą rozwiać wątpliwości, dotyczące doboru rozwiązań, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Podczas spotkania on-line nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Polecamy aktywne słuchanie prezentacji oraz czujność, aby w odpowiednim momencie móc wskazać prawidłową odpowiedź na zadane pytanie i zdobyć nagrodę.

Uczestnictwo w SPIN EXTRA 2021 jest bezpłatne, zachęcamy do rejestracji: https://spin.lockus.pl/rejestracja/