Zabezpieczenie przepięciowe LAN do kamer IP, PTF-51-ENG/PoE/Micro

08-06-2021

Jeśli spotkali się Państwo kiedykolwiek z problemem doprowadzenia linii uziemiającej do punktu kamerowego, to w tym wpisie zaprezentujemy na to radę! 

Uziemienie ochronników potrafi być czasem kłopotliwe… nie zawsze jest możliwe lub wymaga poniesienia kosztów z racji konieczności prowadzenia dodatkowych przewodów. Zdarza się również tak, że na etapie projektu nie zostało przewidziane. Mamy na to radę! Do oferty produktów Ewimar wprowadziliśmy zabezpieczenie przeciwprzepięciowe LAN, CCTV, działające bez uziemienia, przeznaczone do ochrony kamer IP oraz switchy LAN instalowanych wewnątrz budynków, PTF-51-ENG/PoE/Micro. 

To ochronnik o mniejszej wytrzymałości, ale możliwie najlepszej skuteczności, tak aby chronił urządzenia przy niedużych ładunkach (destrukcyjnych dla urządzenia końcowego).
Produkt jest wygodny w montażu i zalecany do wykorzystania w sytuacjach wyjątkowych. 

Zachęcamy do lektury specyfikacji produktu: https://ewimar.pl/pl/zabezpieczenie-przepieciowe-lan-do-kamer-ip-ptf-51-eng-poe-micro.html?fbclid=IwAR3PeOIJ7Dc7aL665Stfw59SggA7r1Kupp7DhUwT34FkkTbPoGCuiWunKG0

 

W celu doboru odpowiedniego rozwiązania, polecamy konsultację z naszym działem technicznym: +48 22 691 90 65, projekty@ewimar.pl