Sterownik radiowy z podwójnym kanałem dla urządzeń 230V

  • Aňadir opinión:
  • Código : RA-230/2/SR
  • Disponibilidad : Ostatnie sztuki Disponible - fin de la producción
  • szt.
  • Precio neto: €39.84 €49.00

Sterowanie radiowe urządzeniami 230V na zewnątrz, radiolinia z pilotami do sterowania oświetleniem lub roletami, RA-230/2

Sterownik RA1-230/2 jest urządzeniem, dedykowanym do zdalnego załączania odbiorników zasilanych napięciem 230V. Może być wykorzystywany oświetlenia, rolet, silników 1-fazowych lub innych urządzeń. Po zastosowaniu dodatkowego stycznika, możliwe jest sterowanie również urządzeniami 3-fazowymi.

Jako urządzenia nadawcze, wykorzystywane są 2-przyciskowe piloty radiowe serii PA, ze zmiennym kodowaniem Keeloq, co uniemożliwia przejęcie kontroli przez nieautoryzowane nadajniki radiowe. Piloty są w zestawie z urządzeniem.
Sterownik posiada jeden obwód przełączający, sterowany przez jeden lub 2 kanały radiowe (do wyboru). Takie rozwiązanie pozwala na sterowanie dwóch identycznych odbiorników za pomocą tego samego pilota lub 2 trybów pracy jednego urządzenia.

Na przykład:
- Przycisk 1 przełączanie na stałe,
- Przycisk 2 przełączanie chwilowe.

Sterownik umieszczony został w wysokiej klasy obudowie IP66 z dławnicami, dzięki czemu może być instalowany w warunkach zewnętrznych na ścianach budynków, a po zastosowaniu dedykowanego uchwytu U-BOX również na słupach.

Główne cechy:

1) 1 wyjście przekaźnikowe 2-biegunowe o obciążalności stałej 4A.
2) Praca w trybie bistabilnym (włącz/wyłącz) lub monostabilnym (chwilowym) z definiowanym czasem aktywacji przekaźnika - do 4 minut.
3) Odbiornik superreakcyjny z zasięgiem radiowym powyżej 150m w otwartej przestrzeni, przy małym poziomie zakłóceń. W przypadku instalacji w miejscach o dużym poziomie zakłóceń, sugerujemy zastosowanie modelu z odbiornikiem superheterodynowym RA1-230/2/HT, (opcja) który posiada większą selektywność.
4) Obsługa 15 nadajników radiowych.
5) Pamięć ostatniego stanu – w przypadku chwilowej utraty zasilania, następuje przywrócenie ostatniego stanu wyjścia przekaźnikowego – dotyczy pracy bistabilnej.
6) Zabezpieczenie przed przepięciami od strony zasilania.