Categorie

CONV TEB-BIPHASE

Konwerter dwukierunkowy TEB-BIPHASE
    Disponibilità:
    Duża ilość produktów Le produit est disponible
    (spedizione entro 24-48h)

Konwerter jest urządzeniem mikroprocesorowym, przeznaczonym do integracji urządzeń telewizji przemysłowej Bosch BiPhase z urządzeniami firmy TEB. Konwersja możliwa jest w obydwie strony w zależności od ustawień konfiguracji.

Oprogramowanie konwertera zostało napisane zgodnie z zasadami multitaskingu, dzięki czemu tworzy wydajną konfigurację z jednoczesnym odbieraniem, przetwarzaniem i wysyłaniem danych.

Konwerter wyposażono w magistralę napięciową TEB oraz port Bi-phase, dla którego zaimplementowano 7 protokołów wejściowych (konwersja z Bosch na TEB) oraz 4 wyjściowe (konwersja TEB na Bosch) + protokół poleceń.

 

Obsługiwane protokoły Bosch/Philips

 

Podczas konwersji z TEB na  BiPhase zaimplementowano 4 rodzaje protokołów. Które definiowane są dla wyjścia danych. Podczas tłumaczenia z BiPhase na TEB wykrywane są wszystkie dostępne protokoły.

 

Fixed-Start-Stop (optocode 0x02) – Protokół wysyłający komendy START i STOP, nie zawierający informacji o szybkości obrotu. Wykorzystywany w głowicach uchylno-obrotowych oraz odbiornikach telemetrii PTZ starego typu.

 

Fixed-Repetive (optocode 0x04) – Protokół wysyłający wyłącznie komendy START w odstępach czasowych max co 50ms (20Hz), nie zawierający informacji o szybkości obrotu. Wykorzystywany w głowicach uchylno-obrotowych oraz odbiornikach telemetrii PTZ starego typu. Ten protokół nie zawiera komend Iris Close oraz Iris Open.

 

Variable-Start-Stop (optocode 0x05) - Protokół wysyłający komendy START i STOP, zawierający informację o szybkości obrotu. Wykorzystywany w niektórych głowicach uchylno-obrotowych oraz wszystkich kamerach typu Speed-Dome. Często wykorzystywany również w kamerach innych producentów jako protokół Bosch lub Philips.

 

Variable-Start-Stop (optocode 0x08) - Protokół wysyłający wyłącznie komendy START w odstępach czasowych max co 50ms (20Hz), zawierający informacje o szybkości ruchu. Wykorzystywany głównie w kamerach typu Speed-Dome firmy Bosch. Nie jest zalecany do transmisji drogą radiową i przez sieć LAN za pomocą konwerterów.

 

Commands (optocode 0x07) – Protokół komend specjalnych: Presety, polecenia Auxilary ON/OFF. Kompatybilny ze wszystkimi systemami.

 

 Podstawowe przykłady konfiguracji


  1.   Konwersja z TEB na Biphase

 

  2.   Konwersja z Biphase na TEB