Kategorie

EW-485/1/2/So

Dwukierunkowy separator repeater RS-485, EW-485/1/2/So
    Dostępność:
    Duża ilość produktów Dostępny (wysyłka 24-48h)
  • Cena brutto: 220,17 zł
  • (Cena netto: 179,00 zł)
  • Poleć produkt
Urządzenie przeznaczone jest do jednoczesnego podwojenia długości magistrali oraz separacji poszczególnych urządzeń pomiędzy sobą. Znajduje zastosowanie w systemach kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, systemach alarmowych automatyce przemysłowej oraz w wielu innych aplikacjach, gdzie wymagana jest transmisja dwukierunkowa. Znakomicie zabezpiecza zainstalowane urządzenia przed uszkodzeniem w wyniku nagłych skoków różnicy potencjałów, przepięć oraz wyładowań atmosferycznych.

Charakteryzuje się pełną przepuszczalnością pakietów danych w obydwóchy kierunkach (half duplex), w zakresie szybkości transmisji od 300 bodów do 1000 kilo bodów z bardzo szybkim uwalnianiem linii nadawczych po zakończeniu transmisji.

Uniwersalność urządzenia została podniesiona przez zastosowanie szerokiego zakresu zasilania, od 9 do 24V dla napięcia stałego jak i zmiennego.

EW-485/1/2/So należy stosować zawsze po stronie odbiorczej magistrali (przy odbiornikach). Uwarunkowane jest to separacją optyczną wyłącznie strony oznaczonej jako SLAVE. Strona MASTER jest zawsze połączona jest galwanicznie z zasilaniem i w przypadku odwrócenia miejsaca instalacji, tracona jest właściwość separacji i ryzyko uszkodzenia separatora lub urządzeń współpracujących.

Zastosowane nowoczesne nadajniki linii RS-485, umożliwiają podłączenie do 128 punktóww jednej sieci, przy zastosowaniu nadajników niskoimpedancyjnych we współpracujących urządzeniach.

Prawidłowość podłączenia została przedstawiona na poniższych rysunkach.


Separacja RS-485, ground loop separationSpecyfikacja techniczna:
Parametr Wartość
Ilość kanałów
1-wejście/wyjście + 1 wejście/wyjście
Ilość urządzeń na linii RS-485
Standard do 128 urządzeń
Szybkość transmisji 300bit~1Mbit (10Mbit na zamówienie)
Tryb pracy 2-kierunkowy, Slave <-> Master
Izolacja galwaniczna
1kV DC
Ochrona przeciwprzepięciowa
600W - tylko strona SLAVE i zasilanie
Złącza
śrubowe, wyjmowane
Sygnalizacja LED
Zasilanie, Nadawanie / Odbiór
Zasilanie 9~24V DC/AC
Pobór prądu
50mA max @ 12VDC
Obudowa Wolnostojąca
Szczelność IP40
Wymiary 74 x 32 x 25 (mm) ze złączami
Temperatura pracy -20°C ~ 60°C