Kategorie

CONV-AG OSRD-to-Biphase

Konwerter protokołu Bosch / Philips na Biphase
    Dostępność:
    Duża ilość produktów Dostępny (wysyłka 24-48h)
  • Poleć produkt

Konwerter / koder CONV-AG OSRD-to-Biphase, przeznaczony jest do sterowania kamerami Bosch serii G3, G4, GV4 za pomocą nowych rejestratorów DIVAR. Nowe serie rejestratorów DVR firmy Bosch nie posiadają wyjść Biphase, co ogranicza stosowanie ich z kamerami wyposażonymi wyłącznie w interfejs Biphase.

Konwerter posiada wejście RS-485 dla protokołu OSRD oraz dwa niezależne wyjścia Biphase, przeznaczone do podłączenia kamer Speed Dome. Port RS-485 ma regulowaną szybkość transmisji w zakresie 1200baud do 115200baud.

Oprogramowanie odbiera i koduje wszelkie rodzaje komend protokołu Bosch na postać Biphase. Produkt ten nie posiada żadnych ograniczeń w zakresie ilości kamer oraz zakresu adresów. Konfigurowane diody LED sygnalizują różne sytuacje transmisji danych oraz ułatwiają diagnostykę i rozwiązywanie problemów ze sterowaniem kamerami.

Jest to produkt serii 3, w pełni konfigurowany i aktualizowany przez USB za pomocą oprogramowania Ewimar Upgrader/ Configurator. Umożliwia to zakup i zmianę oprogramowania na inne, co powoduje, że niepotrzebny konwerter niskim kosztem może być ponownie wykorzystany w innych systemach.

Główne cechy:

  • Obsługa dowolnej ilości kamer przez jeden konwerter z zakresem adresów 1-16383
  • Definiowanie ustawień i aktualizacja oprogramowania za pomocą portu USB i oprogramowania Ewimar Firmware Upgrader / Configurator.
  • Możliwość zmiany oprogramowania na inne, gdy konwerter nie będzie już wykorzystywany w istniejącym systemie – wyłącznie koszt oprogramowania.

 

Konwerter Divar 2 na Biphase

Przykładowy schemat podłączenia

 

Specyfikacja

NAZWA PARAMETRU
WARTOŚĆ
Kierunek tłumaczenia
Bosch OSRD (RS-485) na Biphase
Obsługiwane kamery Bez limitu, adresy 1-16383
Porty Bosch OSRD
1
Porty Bosch Biphase
2
Szybkość transmisji
1200 baud - 115200baud
Zasilanie 9-24V AC/DC
Pobór prądu
120mA @ 12VDC
Złącza Wyjmowane
USB Typ B
Wymiary
87 x 28 x 51 (mm)
Ochrona przeciwprzepięciowa
600W na każdy port