Kategorie

LST-8R-FPS

Separator i transformator Video do systemów analogowych z dystrybucją zasilania
    Dostępność:
    Duża ilość produktów Dostępny (wysyłka 24-48h)
  • Poleć produkt

LST-8R-FPS to 8-kanałowy pasywny konwerter UTP, zintegrowany z separatorem galwanicznym oraz dystrybutorem zasilania kamer. Produkowany jest w postaci panela do szafy RACK 19". Przeznaczony jest do zamiany sygnału Video ze skrętki komputerowej na przewód koncentryczny oraz do zabezpieczenia urządzeń telewizji przemysłowej, przed skutkami przepięć oraz różnic potencjałów.
Zawiera w sobie kilka funkcjonalnych bloków, ułatwiających wykonywanie instalacji przewodów do rejestratorów cyfrowych lub krosownic wizyjnych.

Konwerter UTP na przewód koncentryczny - Zamienia symetryczny sygnał wideo z impedancji skrętki komputerowej 100 Ohm na sygnał dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm.

Wbudowany dystrybutor zasilania kamer - Dostarcza 8 niezależnych wyjść zasilających do kamer z zabezpieczeniem, chroniacym przed zwarciem oraz wyładowaniem atmosferycznym. Wyposażony jest w bezpieczniki automatyczne, optyczną sygnalizacjązasilania każdego z kanałów oraz dźwiękową sygnalizację wystąpienia zwarcia na dowolnym z nich.

3-stopniowa ochrona przed przepięciami - Chroni urządzenia CCTV przed skutkami wyładowań atmosferycznych, przepięć oraz użyciem paralizatorów. 3 stopnie dławienia przepięcia o poziomie do 4kV i prądzie impulsowym do 10000A, skutecznie sprowadzają go do poziomu bezpiecznego dla urządzeń CCTV.

Filtr kompensujący straty w przewodach - Dokonuje korekcji dla wysokich częstotliwości kompensując tłumienie w przewodach. Dzięki temu powyższana jest jakość obrazu w obszarach ostrych krawędzi oraz jakość koloru.

Separator galwaniczny - Eliminuje zakłócenia obrazu, powstałe w wyniku wyrównywania się różnicy potencjałów na przewodach wizyjnych. Zabezpiecza urządzenia takie jak kamery i rejestratory przed uszkodzeniem, w wyniku nagłego skoku pętli mas. Rdzeń amorficzny wprowadza znikome straty sygnału oraz zniekształcenia nieliniowe, które mogą pojawiac się w separatorach optycznych.

System trwałego mocowania przewodów - Specjalnie zaprojektowana podpórka z otworami, służy do trwałego zamocowania przewodów za pomocą opasek, dzięki czemu wyrwanie przewodu nie jest możliwe, nawet przy użyciu dużej siły.

Precyzyjne gniazda BNC - Wyprowadzenie sygnału odbywa się pomocą precyzyjnych gniazd BNC, wykonywanych metodą CNC.

Dwukierunkowe działanie - Sygnał może być przesyłany w dowolną stronę, dzięki czemu została roszerzona opcja instalacji po stronie nadawania lub odbioru sygnału.

Wygodny montaż w szafie RACK - Odpowiednio wyprofilowane otwory uproszczają montowanie panela z przodu szafy RACK. Po zastosowaniu zestawu LKT-MOUNT, panel może być montowany z tyłu szafy pod kątem 45 stopni, dzięki czemu przewody bardzo wygodne ułożone są z tyłu szafy, gdzie zawsze są dostępne dla instalatora a przewody patchcord mogą być bezpośrednio połączone do urządzeń CCTV.

Pełna kompatybilność - Panele serii LST w pełni kompatybilne są z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi serii LKT oraz SUG, produkowanymi przez firmę EWIMAR.

Dla uzyskania pełnej ochrony przed przepięciami, wymagane jest podłączenie uziemienia.


Na zamówienie wykonujemy również dystrybucję zasilania FPS dostosowaną do napięcia zasilania 24V.


NAZWA PARAMETRU
WARTOŚĆ
Ilość kanałów Video 8 dla skrętki UTP (wbudowany transformator UTP)
Ilość kanałów zasilania 8
Sposób mocowania Szafa Rack 19"
Impedancja dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm
Impedancja dla skrętki UTP 100 Ohm
Maksymalna długość przewodów 300m dla sygnału kolorowego, 500m dla sygnału czarno-białego
Pasmo przenoszenia 20Hz~10MHz
Separacja 600V (minimalna)
Rezystancja izolacji 100MOhm
Tłumienie Nie więcej niż 0.5dB
Zabezpieczenie antyprzepięciowe 3 - Iskrownik, ochronnik gazowy, transil
Napięcie rozładowania 75V, Transil 8,2V
Prąd rozładowania 2 x 10kA, Transil: 57A
Pojemność obwodu zabezpieczenia Nie więcej niż 50pF
Napięcie nominalne toru zasilania 24V
Maksymalne ciągłe napięcie toru zasilania 36V
Nominalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru zasilania 5kA
Maksymalny prąd wyładowczy (8/20µs) toru zasilania 10kA
Napięcie protekcji toru zasilania < 200 V (8/20µs)
Prąd przeciążenia toru zasilania ≤ 10 A
Prąd upływu toru zasilania ≤ 5 µA
Czas reakcji toru zasilania ≤ 25 ns