16-kanałowy panel połączeniowy z dystrybucją zasilania FKO-16-FPS

Panel połączeniowy CCTV, do szafy rack 19", dla przewodu koncentrycznego, dystrybutor zasilania, kamer, 16 wejść, FKO16

FKO-16 FPS to 16-kanałowy panel połączeniowy RACK 19", przeznaczony do trwałego połączenia przewodów koncentrycznych w systemach telewizji przemysłowej wzbogacony o dystrybucję zasilania kamer. Przewody koncentryczne zaciskane są za pomocą niskostratnych złącz śrubowych, dzięki czemu nie wymagają zaciskania złącz BNC a ich montaż lub zmiana konfiguracji odbywa się bardzo łatwo.
Obudowa panela została wyposażona w specjalne otwory do opasek zaciskowych, które uniemożliwiają wyrwanie przewodów nawet przy użyciu dużej siły.
Sygnał wyprowadzany jest za pomocą patchcordów BNC do urządzeń odbiorczych, takich jak rejestratory cyfrowe, monitory lub krosownice.
Głębokość panela jest bardzo mała, dzięki czemu nadaje się on do montażu zarówno na przedniej jak i na tylnej szynie szafy RACK.
W drugim przypadku wszelkie połączenia pozostają z tyłu szafy, zwiększając estetykę całej instalacji.
Płyta dystrybutora FPS, dostarcza zasilanie do poszczególnych kamer, zaś wbudowane diody LED informują o stanie zasilania poszczególnych kamer.

Wersja FPS posiada system dystrybucji zasilania, wyposażony w oddzielne bezpieczniki automatyczne dla każdego z kanałów, oraz diodową sygnalizację ich zadziałania. Ułatwia to organizację zasilania kamer oraz chroni cały system telewizji przemysłowej przed neutralizacją w przypadku zwarcia zasilania jednej z kamer.

Urządzenie produkowane jest również w wersji standardowej 8-kanałowej (FKO-8) i 16-kanałowej (FKO-16) oraz z 8-kanałowej z płytą dystrybucji zasilania (FKO-8-FPS).

Panel dedykowany jest do systemów telewizji analogowej oraz AHD, CVI i TVI.

Panel dostępny również w kolorze czarnym.

Na zamówienie wykonujemy również dystrybucję zasilania FPS dostosowaną do napięcia zasilania 24V.