Separator galwaniczny do AHD, HD-CVI, HD-TVI, HSO-1F-ECO

Separator galwaniczny do AHD, HD-CVI, HD-TVI, TURBO-HD, ochrona przed różnicami potencjałów telewizji HD-CCTV, HSO-1F-ECO, CCTV, telewizja przemysłowa

HSO-1F-ECO jest 1-kanałowym, ekonomicznym separatorem galwanicznym dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm, dedykowanym do urządzeń telewizji przemysłowej wysokiej rozdzielczości, wykorzystującym sygnały w standardzie AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz Turbo HD.
Zapewnia izolację pomiędzy poszczególnymi punktami instalacji takimi jak kamery i rejestratory DVR, chroniąc je przed skutkami różnic potencjałów. Zalecany jest w instalacjach CCTV, umiejscowionych w warunkach przemysłowych takich jak metalowe hale, metalowe słupy, różne punkty zasilania poszczególnych urządzeń, w których pojawiają się potencjały pomiędzy poszczególnymi punktami uziemienia. Takie warunki pracy wprowadzają niekorzystne warunki pracy obwodów wejściowych / wyjściowych, generując widoczne w obrazie zakłócenia a nawet uszkodzenia sprzętu, pomimo braku wyładowań atmosferycznych.
 
Pasmo przenoszenia sygnału zostało dobrane odpowiednio do systemów analogowej transmisji HD, pozwalając na przesyłanie obrazu w rozdzielczości do 1080p.
W urządzeniu zastosowano markowe złącza BNC, dzięki czemu zapewniona jest wysoka jakość i trwałość połączenia, nawet w niekorzystnych warunkach temperaturowych.

HSO-1F-ECO, może być używany w aplikacjach 1-kanałowych w połączeniu z zabezpieczeniem serii HDO i wielokanałowych w połączeniu z panelami serii FKO i LHD . Urządzenie transmituje sygnał w obydwie strony i może być stosowany po stronie kamer lub po stronie rejestratorów DVR. Przy długich przewodach zalecane jest stosowanie separatora po stronie rejestratora.


Separator galwaniczny HD-CVI

Przykład zastosowania separatora z zabezpieczeniami serii HDO

Separator do AHD
Przykład zastosowania separatoraSpecyfikacja techniczna:
Impedancja
75 Ohm
Złącze wejściowe (Linia)
Gniazdo żeńskie BNC
Złącze wyjściowe (Urządzenie)
Przewód z męskim wtykiem BNC
Pasmo przenoszenia 50MHz
Tłumienie 0,5dB @1MHz
Poziom izolacji 800V DC
Wymiary 86mm x 24mm x 31mm (bez przewodu)