Transmisja bezprzewodowa wideo AHD, CVI, TVI do wind, AV-500-4HD-L

Bezprzewodowa transmisja wideo AHD, HD-CVI, HD-VI, PAL do wind, praca na częstotliwości 5,8GHz, na odległość 300-500m, av-link, producent, AV-500-4HD-L

Zestaw przeznaczony jest do radiowego przesyłania sygnału wideo wysokiej rozdzielczości w szachtach windowych. Pracuje krótkich odległościach, wykorzystując pasmo ISM 5.8GHz, nie wymagające zezwolenia na użytkowanie. Współpracuje z systemami kamer przemysłowych i rejestratorów DVR, używających w standardów AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz PAL (CVBS) o rozdzielczościach 960H, 720P/960P oraz 1080P. Obsługuje 1 kanał Video, gdzie obraz jest przesyłany w czasie rzeczywistym bez opóźnień, występujących w rozwiązaniach IP.Kompatybilny jest z kamerami i rejestratorami, takimi jak HikVision, Dahua lub innymi 4-systemowymi kamerami wykorzystującymi powyższe standardy video.

 

Bezprzewodowa transmisja AHD, HD-CVI, HD-TVI

Bezprzewodowa transmisja wideo AHD, HD-CVI, HD-TVI

Ze względu na szerokość dozwolonego pasma ISM, ilość dostępnych kanałów radiowych zależy od rozdzielczości podłączonych kamer: 960H/720P/960P - 4 kanały, 1080P - 2 kanały. Zasięg radiowy dla rozdzielczości 1080P różni się w zależności od podłączonego standardu kamer i wynosi 5-150 metrów zależnie od konstrukcji budynku i wybranego standardu wideo.

Przed wykonaniem instalacji a nawet przed przystąpieniem do przetargu / przygotowania ofery, zalecamy wypożyczenie i przetestowanie zestawu w docelowym miejscu. Różne warunki propagacji fal i nieprzewidziane źródła zakłóceń lub tłumień występujące w szachtach windowych, mogą uniemożliwiać pracę zestawu. Podczas jazdy kabiny windowej, może dochodzić do zakłóceń obrazu ze względu zmieniające się propagacje fal mikrofalowych i pojawiające się odbicia.

 

Bezprzewodowa transmisja wideo do wind

Sposób właściwego wykonania montażu

Nadajnik oraz odbiornik wyposażono w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe wysokiej klasy, 2kA (serii Extreme) dla Video oraz 5kA dla zasilania, co ogranicza ryzyko uszkodzenia zestawu oraz podłączonych urządzeń, podczas wyładowań atmosferycznych. Nadajnik dodatkowo posiada zestaw złączy, maksymalnie upraszczających podłączenie kamery zainstalowanej w pobliżu oraz ukrycie jej przewodów we wnętrzu jego obudowy. Wbudowana ochrona przeciwprzepięciowa nadajnika chroni również podłączoną kamerę, jeżeli zainstalowana jest w bliskiej odległości. Jeżeli jest oddalona, zalecane jest podłączenie dodatkowego ogranicznika przepięć przy kamerze.

Dzięki specjalnym przepustom, wszelkie przewody połączeniowe nie wymagają przecinania podczas instalacji lub czynności serwisowych, jeżeli zachodzi potrzeba ich całkowitego wyjęcia.
Podłączenie do rejestratora DVR może być realizowane za pomocą przewodu koncentrycznego lub skrętki UTP, dzięki wbudowanemu konwerterowi impedancji - również zabezpieczonego ogranicznikiem przepięć (OVP).

 

Zestaw do bezprzewodowej transmisji wideo AHD, HD-CVI, HD-TVI

Możliwości połączeniowe zestawu

 

Produkt zalecany jest do stosowania z rejestratorami markowych firm. Podczas testów stwierdzono, że niektóre najtańsze wielosystemowe rejestratory DVR nieznanych firm, wykazują niestabilną pracę z zestawem.

 

NAZWA PARAMETRU
WARTOŚĆ
Ogólne
Ilość kanałów Video
1
Obsługiwane formaty Video
Analog PAL, HD-CVI, HD-TVI, AHD
Kanały radiowe
720P/960P/960H: 4 (EU) + 4
1080P: 2 (EU) + 6
Zakresy częstotliwości
EU: 5746MHz~5854MHz
Inne: 5236MHz~5686MHz
Szerokość kanału radiowego
45MHz max
Moc nadawcza
14dBm
Antena nadawcza / odbiorcza
Pasywna / aktywna
Złącze wejściowe (Nadajnik)
Gniazdo BNC / Wtyk BNC + DC
Złącze wyjściowe (Odbiornik)
Gniazdo BNC / Śrubowe (skrętka UTP)
Sterowanie OSD kamer / PTZ
Brak
Przesyłanie Audio
Brak
Modulacja FM
Zasilanie
9~12VDC
Pobór prądu
300mA nadajnik / 160mA odbiornik
Ochrona przeciwprzepięciowa Video
Napięcie znamionowe DC (linia-linia) UN 3,3V DC
Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-linia) UC 3,5V DC
Poziom ochrony 1kV/μs (linia-linia) UP C3 8V (po zadziałaniu MOSFET)
Prąd wyładowczy C1 (8/20µS, linia-linia ) Iimp 100A (2kA po zadziałaniu MOSFET)
Pojemność (linia-linia) @1MHz 6-15pF
Pojemność (linia-ziemia) @1MHz 2-3pF
Element odsprzęgający Bezpiecznik MOSFET
Rezystancja szeregowa
Prąd znamionowy IN 100mA / linię
Ochrona przeciwprzepięciowa zasilania
Napięcie znamionowe DC (linia-linia) UN 12V DC
Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-linia) UC 16V DC
Poziom ochrony UP C3 30V
Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-linia) Iimp C3 250A
Napięcie znamionowe DC (linia-ziemia) UN 90V DC
Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-ziemia) UC 110V DC
Poziom ochrony 1kV/μs (linia-ziemia) UP 600V
Prąd wyładowczy C1 (8/20µS, linia-ziemia ) Iimp 5kA
Właściwości mechaniczne
Wymiary 100 x 182 x 45 (mm)
Zastosowanie Wewnątrz / Zewnątrz
Sposób montażu Ściana, wysięgnik
Szczelność obudowy IP66
Temperatura pracy -40ºC~60ºC



Zakaz kopiowania i powielania treści! Powyższa treść zarezerwowana jest wyłącznie na użytek firmy Ewimar. Jeżeli chcesz umieścić produkt na swojej stronie, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym w celu uzyskania treści ogólnodostępnej.