SUG-1C, Zabezpieczenie przepięciowe magistrali RS485 i toru zasilania 12V DC

Ochrona przepięciowa kamer 12V, zabezpieczenie aktywnej transmisji Video po skrętce, zabezpieczenie rs-485 przed przepięciami, SUG-1C, SUG1C, SUG1-C, SUG1, SUG-1

Zabezpieczenie przepięciowe dla magistrali RS-485 oraz zasilania 12V

SUG-1C to 3-stopniowe zabezpieczenie anty-przepięciowe przeznaczone jest do ochrony urządzeń CCTV przed skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepięć od strony magistrali RS-485 oraz zasilania. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami, wykorzystującymi 1-kierunkową lub 2-kierunkową transmisję danych. Zabezpieczenie od strony zasilania, dodatkowo zapewnia ochronę przed zbytnim wzrostem napięcia.

Wbudowany bezpiecznik polimerowy
, zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia zwarcia wewnątrz kamery. Jest to element wielokrotnego zadziałania, nie trzeba go wymieniać, czy naprawiać.

Zabezpieczenie antyprzepięciowe - Ładunek przepływający przez przewód, jest odbierany i przesyłany do uziemienia przez 3 kolejne stopnie, przez co jest on wytracany do poziomu bezpiecznego dla podłączonych urządzeń. Ładunek przepięciowy jest odprowadzany jednocześnie z żyły sygnałowej jak i z ekranu przewodu, chroniąc także urządzenia znajdujące się w pobliżu.
Oba obwody wyposażone są w 3 stopnie tłumienia przepięcia z jednoczesnym odprowadzeniem ładunku do ziemi. Dodatkowy zacisk z przelotem, ułatwia podłączanie wspólnej masy, ekranu przewodu lub może być wykorzystany do innych celów.

Żółto-zielony przewód przeznaczony jest do odprowadzania  ładunku do ziemi.
Do uzyskania pełnej ochrony przed przepięciami, wymagane jest podłączenie uziemienia. Specyfikacja techniczna:
Maksymalna ochrona 4kV
Impulsowy prąd wyładowania do 10kA
Ilość stopni ochronnych 3
Pojemność Nie więcej niż 50pF
Bezpiecznik odcinający dla RS-485 50mA
Bezpiecznik odcinający dla zasilania 750mA
Maksymalne napięcie zasilania 14,4V DC
Wymiary 63 x 42,5 x 22,3 (mm)
Temperatura pracy -40~+60°C