Панель соединительная с распределением питания на коаксиальный кабель

Panel połączeniowy CCTV, do szafy rack 19", dla przewodu koncentrycznego, dystrybutor zasilania, kamer, 16 wejść, FKO16
FKO-16 to 16-kanałowy panel połączeniowy RACK 19", przeznaczony do trwałego połączenia przewodów koncentrycznych w systemach telewizji przemysłowej. Przewody koncentryczne zaciskane są za pomocą niskostratnych złącz śrubowych, dzięki czemu nie wymagają zaciskania złącz BNC a ich montaż lub zmiana konfiguracji odbywa się bardzo łatwo.
Obudowa panela została wyposażona w specjalne otwory do opasek zaciskowych, które unimożliwiają wyrwanie przewodów nawet przy użyciu dużej siły.
Sygnał wyprowadzany jest za pomocą patchcordów BNC do urządzeń odbiorczych, takich jak rejestratory cyfrowe, monitory lub krosownice.
Głębokość panela jest bardzo mała, dzięki czemu nadaje się on do montażu zarówno na przedniej jak i na tylnej szynie safy RACK. W drugim przypadku wszelkie połączenia pozostają z tyłu szafy, zwiększając estetykę całej instalacji.

Płyta dystrybutora FPS, dostarcza zasilanie do poszczególnych kamer przez oddzielne bezpieczniki automatyczne, które chronią system przed całkowitą neutralizacją w przypadku zwarcia na jednej z kamer. Wbudowane diody LED informują o stanie zasilania poszczególnych kamer.

Panel produkowany jest również w wersji standardowej 8-kanałowej (FKO-8) i 16-kanałowej (FKO-16) oraz z 8-kanałowej z płytą dystrybucji zasilania (FKO-8-FPS)