O firmie

Spółka Ewimar rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych z szeroko pojętej branży systemów zabezpieczeń i systemów przeciwprzepięciowych. Z pasją tworzymy i wprowadzamy innowacyjne projekty stale poszerzając naszą działalność.

Naszym celem jest dostarczanie indywidualnych, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dla poszczególnych obszarów branży zabezpieczeń.

Zatrudniamy wysokiej klasy inżynierów stale pracujących nad udoskonalaniem dostępnych produktów i tworzeniem innowacyjnych rozwiązań. Natomiast specjaliści Działu Handlowego ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje, a tym samym wspierają procesy sprzedaży u naszych Partnerów Handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Pamiętamy jednocześnie o tym aby wszystkie nasze rozwiązania były proste w obsłudze i ułatwiały pracę instalatorom. Niezawodność działania, intuicyjna obsługa i styl wykonania naszych produktów sprawiają, że są one także doceniane przez ich użytkowników.  

Ważna jest dla nas ochrona środowiska, dlatego staramy się jak najefektywniej wykorzystywać energię i materiały w naszych procesach technologicznych. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym, mamy możliwość montażu płyt PCB metodą powierzchniową z opcją uzupełnienia o elementy przewlekane.

Współpracując z naszymi Klientami kierujemy się zasadami uczciwości i partnerstwa aby osiągnąć wspólny sukces.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi naszych Klientów, które mogą wpływać na udoskonalenie naszych rozwiązań, by jak najlepiej spełniały indywidualne wymagania.