Blog

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej sekcję bloga, w której będziemy informować Państwa o aktualnościach, wydarzeniach oraz nowinkach związanych z naszą działalnością.

Życzymy miłej lektury!

 

5 let záruka na produkty EWIMAR pro síť Gigabit Ethernet!

5 lat gwarancji na produkty EWIMAR do sieci Gigabit Ethernet!

Szanowni Państwo! Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, produkty z serii 6xx firmy EWIMAR objęte są wyjątkowym okresem gwarancji trwającym aż 5 lat.

 

Zobacz >>> 

 

 

 
Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych - 22 SPIN!

 

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych - 22 SPIN!

ragniemy ogłosić Państwu naszą obecność na wydarzeniu SPIN 22, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze trendy, nowinki technologiczne i potrzeby związane z branżą niskich prądów. 

 

Zobacz >>>

 
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na #Dahua Open Day w Profi Systems Solutions!

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na #Dahua Open Day w Profi Systems Solutions!

Data: 18 lipca 2024 Godzina: 11:00 - 16:00 Miejsce: siedziba Profi Systems Solutions, ul. Strzeszyńska 66, Poznań...

 

Zobacz >>>

 

 

Życzymy Państwu niezapomnianych chwil, a później - ciepłych wspomnień z wakacji…

Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i każdej przygody, które przyjdzie Wam przeżyć. Odpoczywajcie i bawcie się doskonale na złotych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że po udanych i bezpiecznych podróżach spotkamy się wszyscy w doskonałych nastrojach, zdrowi i pełni energii.

 

Zobacz >>>

 

 

Wakacyjne gratisy na www.ewimar.pl!

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do składania zamówień na naszej platformie zakupowej - www.ewimar.pl. Każdy klient, który złoży internetowe zamówienie w wakacje na kwotę minimum 500 zł netto, otrzyma od nas prezent!

 

Zobacz >>>

 

 

Wyładowania atmosferyczne w liczbach

Z uwagi na sezon burzowy, w dzisiejszym poście przedstawiamy kilka ciekawostek na temat wyładowań atmosferycznych. 

 

Zobacz >>>

 

 

 

 

 

Jak zabezpieczyć elektronikę podczas burzy?

Szkody związane z wyładowaniami atmosferycznymi nie ograniczają się jedynie do bezpośrednich uderzeń pioruna, lecz w dużej mierze wynikają z impulsu elektromagnetycznego (LEMP).

 

Zobacz >>>

 

 

 

Separowany konwerter USB na RS-485 z ochroną przeciwprzepięciową

Nowość w ofercie firmy #Ewimar, separowany konwerter #USB na #RS-485 z wbudowaną ochroną przeciwprzepięciową, który zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w każdych warunkach...

 

Zobacz >>>

 

Baza Wiedzy Ewimar

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą Bazą Wiedzy, której zadaniem jest dostarczenie Państwu szybkich i łatwych do znalezienia odpowiedzi na pytania związane z ochroną przeciwprzepięciową...

 

Zobacz >>>

 

 

Troska o środowisko z firmą Ewimar

Jesteśmy świadomi, jak istotna jest ochrona środowiska, dlatego w naszej firmie przywiązujemy ogromną wagę do efektywnego wykorzystywania energii i materiałów w naszych procesach technologicznych...

 

Zobacz >>>

 

 

DSO/SAP

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą ograniczników przepięć do Systemu Alarmowania Pożarowego #SAP oraz Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego #DSO...

 

Zobacz >>>

 

Ograniczniki przepięć do montażu na szynie DIN

Drodzy Klienci, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ograniczników przepięć z mocowaniem na szynie TH 35 DIN. Seria ochronników #SUG do #AKPiA ...

 

Zobacz >>>

 

 

Majówka

Czas na zasłużony odpoczynek! Jako zespół Ewimar wierzymy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego życzymy Wam relaksu, radości i uroków majowego weekendu!

 

 

Zobacz >>>

 

 

 

 

 

 

Błędy projektowe w instalacjach

Jednym z podstawowych błędów przy projektowaniu instalacji teletechnicznej jest zaniechanie stosowania ograniczników na liniach sygnałowych. Dotyczy to, zarówno urządzeń w systemach zabezpieczeń, jak również pozostałych interfejsów sieciowych.  

 

Zobacz >>>

 

 

Biblioteka produktów Ewimar w CADprofi

Dzięki synergii programu CADprofi z biblioteką produktów Ewimar, projektowanie instalacji teletechnicznych staje się szybsze i precyzyjne.

 

 

Zobacz >>>

 

 

! Ważne !

Szanowni Państwo, przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad ulepszeniem naszych produktów, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki cennym opiniom oraz naszej determinacji, mamy przyjemność ogłosić kilka nowości w Naszej ofercie...

 

Zobacz >>>

 

 

 

Życzenia wielkanocne

Szanowni Państwo, Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy podziękować za Państwa zaufanie i współpracę. Niech te radosne święta będą dla Państwa okazją do wytchnienia i spędzenia dobrego czasu wśród najbliższych. Wszystkiego Najlepszego życzy Ewimar

 

Zobacz >>>

 

 

 

Dystrybutory i separatory do magistrali RS-485

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń wzmacniających sygnał magistrali RS-485. Dzięki zastosowaniu separatora, możliwe jest zwiększenie pierwotnej liczby urządzeń końcowych w instalacji opartej na
2-przewodowych systemach magistrali RS-485.

 

Zobacz >>>

 

 

Moduły ochronne - dostosowane do każdej instalacji

Moduły PTU-54 i PTF-54 to urządzenia odpowiedzialne za ochronę przeciwprzepięciową elementów instalacji, takich jak: kamery IP, switche PoE, oraz punkty dostępowe WiFi. Współpracują z zasilaniem PoE w wielu standardach IEEE, w tym: 802.3af, 802.3at oraz 802.3bt - typ 3 (HiPoE, UPOE)

Zobacz >>>

 

 

Co jest ważne podczas projektowania oraz instalacji ograniczników przepięć?

Zarówno na etapie projektowania, jak i podczas instalacji musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach związanych z montażem ograniczników przepięć. 

 

Zobacz >>>

 

 

 

 

Podziel się swoimi doświadczeniami z Ewimar na Google!

Drodzy Klienci, Wasza opinia jest dla nas niezmiernie ważna! Chcielibyśmy Was serdecznie zachęcić do podzielenia się Waszymi doświadczeniami z zakupów związanymi z produktami Ewimar poprzez wystawienie opinii na Google. 

 

Zobacz >>>

 

 

 

 

Dlaczego warto stosować urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej?

Stosowanie urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej jest ważne z wielu powodów, ale jednym z kluczowych jest zapewnienie stabilności pracy chronionego systemu.

Zobacz >>>

 

 

 

 

Nowa seria podwójnych ograniczników SUG przeznaczonych do ochrony magistrali RS485 oraz zasilania 12VDC / 24VDC

Szanowni Państwo, informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowe produkty z serii SUG, dedykowane do ochroni magistrali RS-485 wraz z zasilaniem SUG-RS485-12VDC/DIN oraz SUG-RS485-24VDC/DIN.

 

Zobacz >>>

 

 

 

 

Tworzymy galerię zdjęć z instalacji!

Wracamy do Państwa z zaproszeniem do udziału w naszej fotograficznej inicjatywie. Tworzymy Galerię zdjęć z instalacji, w których wykorzystane zostały produkowane przez nas urządzenia. 

 

Zobacz >>>

 

 

 

 

Jak prawidłowo chronić elektronikę?

W dzisiejszych czasach elektronika jest nieodłącznym elementem naszego życia. Zależymy od urządzeń elektronicznych, zarówno w pracy, jak i w domu. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak dbać o nasze cenne urządzenia i chronić je przed różnymi zagrożeniami.

 

Zobacz >>>

 

 

 

Zestawy do bezprzewodowej transmisji wideo z kamer analogowych AHD/CVI/TVI/ o rozdzielczości 2Mpix

Jeśli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań do bezprzewodowej transmisji video to mamy dedykowane do tego produkty.

 

 

Zobacz >>>

 

 

Więcej publikacji na www.ewimar.pl/blog/pl