Aktywny przedłużacz myszy na odległość 1200m

Aktywny przedłużacz myszy USB, przedłużacz myszy, przedłużacz USB, MUSB1/1, mysz USB na odległość, Ewimar, MUSB1, MUSB, musb-1/1, m-usb

MUSB-1/1 jest urządzeniem opracowanym przez firmę Ewimar, które umożliwia sterowanie rejestratorów cyfrowych Video lub / i komputerów na odległość do 1200m za pomocą myszy USB. Specjalnie skonstruowany algorytm, wykorzystuje do sterowania wszystkie funkcje myszy i przesyła je za pomocą jednej pary skrętki komputerowej. Sterowanie za pomocą MUSB odbywa się w czasie rzeczywistym i nie posiada zauważalnych opóźnień pomiędzy poruszaniem myszy i reakcją kursora.
 
Obecne systemy rejestracji Video posiadają graficzny interfejs użytkownika, który najłatwiej jest obsługiwać za pomocą myszy USB, co stanowi jednak duży problem, jeżeli miejsce operatora oddalone jest w znacznej odległości od urządzenia rejestrującego. Dzięki wykorzystaniu standardowego interfejsu RS-485, sterowanie za pomocą myszy, może być przesyłane przez konwertery światłowodowe lub bezprzewodowe systemy telemetrii AV-Link.

Zestaw składa się z nadajnika do którego podłączana jest mysz USB oraz z odbiornika, wyposa
żonego w wyjście USB-B. Urządzenie to, znakomicie rozwiązuje problemy sterowania rejestratorami cyfrowymi na duże odległości, z zachowaniem wszystkich niuansów ważnych dla użytkownika.

aktywny-przedluzacz-myszy-usb-musb
Specyfikacja techniczna:
Parametr Wartość
Obsługiwany standard USB 1.0,1.2, 2.0
Wejście USB
Gniazdo typu A
Wyjście USB
Gniazdo typu B
Zasilanie Nadajnik: Zasilacz 12V
Odbiornik: gniazdo USB
Szybkość transmisji
9600 baud
Maksymalna odległość sterowania 1200m
Ochrona przeciwprzepięciowa 600W
Obudowa Wolnostojąca, przykręcana
Wymiary 87 x 28 x 51 (mm)
Temperatura pracy -15°C ~ 40°C