SUG-4BF, Zabezpieczenie antyprzepięciowe z transformatorem UTP

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: SUG-4BF
  • Dostępność: Ostatnie sztuki Dostępny-koniec produkcji
  • szt.
  • Cena brutto: 41,33 zł 33,60 zł

pasywny konwerter na skrętkę UTP, transformator video, zabezpieczenie antyprzepięciowe, ochronnik przepięciowy do kamer, ochronnik przed wyładowaniami, zabezpieczenie kamer przed burzą, CCTV. , SUG-4BF, SUG4BF, SUG4-bF, sug, sug4

SUG-4BF jest wysokiej klasy produktem, służącym do przesyłania sygnału Video za pomocą komputerowej skrętki 5 kategorii na odległość do 400m.

Pełni funkcję konwertera UTP na przewód koncentryczny - Impedancję skrętki komputerowej 100 Ohm odpowiednią dla symetrycznego sygnału wideo, zamienia na 75 Ohm dopasowując ją do przewodu koncentrycznego i umożliwia transmisję sygnału w obydwu kierunkach.

Urządzenie posiada zabezpieczenie antyprzepięciowe o wysokiej skuteczności,  chroniące urządzenia telewizji przemysłowej przed skutkami wyładowań atmosferycznych, elektrostatycznych oraz aktami wandalizmu.

Zabezpieczenie antyprzepięciowe
- Ładunek przepływający przez przewód, jest odbierany i przesyłany do uziemienia przez 3 kolejne stopnie, przez co jest on wytracany do poziomu bezpiecznego dla podłączonych urządzeń. Ładunek przepięciowy jest odprowadzany jednocześnie z żyły sygnałowej jak i z ekranu przewodu, chroniąc także urządzenia znajdujące się w pobliżu.

Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości złącze BNC na elastycznym przewodzie ułatwiającym instalację, oraz ukrycie ochronnika np. w obudowie kamery.

Do uzyskania pełnej ochrony przed przepięciami, wymagane jest podłączenie uziemienia. 


Specyfikacja techniczna:
Impedancja dla przewodu koncentrycznego 75 Ohm
Impedancja dla skrętki UTP 100 Ohm
Maksymalna długość przewodów 400m dla sygnału kolorowego, 600m dla sygnału czarno-białego
Pasmo przenoszenia 8 MHz
Tłumienie 0,5 dB
Zabezpieczenie antyprzepięciowe Trójstopniowe - iskrownik, ochronnik gazowy, dioda zabezpieczająca typu transil
Pojemność obwodu zabezpieczającego Nie więcej niż 30pF
Prąd rozłądowania Ochronnik gazowy: 2 x 10kA, Transil 57A
Napięcie rozładowania Ochronnik gazowy: 75V, Transil 8,2V